ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه
میخوام یکم حرف بزنم
خیلی جالبه اینو تقریبا دوست های نزدیکم میدونن که من قراره 18 اردیبهشت بمیرم.به این قضیه کار ندارم .به اینم کار ندارم که این روز دقیقا وسط فاصله تولد دو تا از دوستامه اونم به فاصله 4 روز اینور اونور.چیزی که مهمه اینه که من حسش نمیکنم اون روزو و خوب خواستم که بگمش.انگار اصلن هیچ 18 اردیبهشتی رو به چشم ندیدم یا  حس نمیکنم که عه امروز 18 اردیبهشته و این حرفا حتی اگه ادامس توت فرنگی هم بخورم نمیفهمم که ادامس توت فرنگی با اونهمه تقدس تو دهنم بوده.اره
یکی دیگش رو نمیتونم بگم فقط این که هر چند وقت یبار انگار قرار داد بستن که یکی بیاد بگه خوب کوثر توضیح بده چی شد:////////////////
بعدم که یکی هست اصلن فرشتس .و تموم گند های زندگیم و اولین تجربه های تموم 7 8 سال گذشته زندگیم قراره اونم بره که خوب به وقتش باید باش خدافظی کنم و میدونی چیه دلم تنگ میشه واسه پایه بودناش و با من راه اومدناش و بااا اختلاف فکر میکنم تنها کسی تو کره زمینه که با تموم کار هام اوکیه.گفتم که فرشتس.فکر کنم اگه بره منم کمتر فحش بدم و دیگه هم چیز جدید یاد نگیرم(یادم نبود که هنوز فربد هست که به اون دوست عزیز فحش های قشنگ میده و روخمونو شاد میکنه).
واسه وقتایی که با ماشین میخواستم برم دنبالش و از جاده کرمانشاه سر در میاوردم و بعد باید از یه هندونه فروش ادرس میپرسیدم و بعد در عرض دو مین 9475465 دفعه بش زنگ بزنم که حدییییییییث کیف دم کجا موندی و اونم بگه اومدم و هی نیاد و بهد ساعت 2 ظهر از وسط میدون اقبال سر در بیاریم و تو ترافیک از گرما بمیریم و بعد به صرف گردش توی بلوار بنفش دعوتش کنم .
میخوام بگم که کمن کسایی که بشه اینطور بهشون اعتماد داشت شاید کلن به غیر تو یکی دیگه بوده که اینطور بش اعتماد داشتم ولی خوب تو خیلی قدیمی تری و از تک تک کار های منشوری و غیر منشوری زندگیم خبر داری چون عملن با هم بودیم همیشه
تو هم رفتی قاطی رفیق های راه دور
امیدوارم کمرنگ نشی
مواظب خودت باش و ادامس توت فرنگی رو فراموش نکن

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Leonardo قلقلی موسیقی Terri پارادوکس مجله درمان زخم یزد دانلود مهر نیووز آزمایشگاه فلزات گرانبها (ری گیری طلا)